Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı, Topuk dikeni ya da diğer adıyla plantar fasciitis olarak bilinen ve toplumun genelinde, mutlaka her on kişiden birinde görülen ve yaygın olan ağrılı bir rahatsızlıktır. Topuk dikeni rahatsızlığı Yanlış ayakkabı seçimi, uzun süre ayakta kalmak, yürümek, istenmeyen kilolar ile genel sayılabilecek sebeplerin yoğun bir halde tekrarlanmasından dolayı yaş faktörlerden bağımsız olarak herkeste görülebilmektedir. Ayak tabanında olan kas bağlarının topuk kemiğinin çevresinde hasar görmesi ile bu hasarın tedavi edilmediği için kronik bir ağrıya dönüşmesi neticesi olarak yürüme ve ayakta durmayı zorlaştırmaktadır. Heeltex topuk dikeni çorabı, Dünyada ilk defa olarak, topuk tabanlığını günlük çorap ile başarılı bir biçimde bir araya getirmiştir. Hem ev dışında ayakkabı içerisinde hem de ev içinde sadece çorap olarak kullanılabildiği için tedavi sürekliliğini önemli ölçüde arttırması nedeniyle rahatsızlığı olanlara daha ekonomik bir çözüm olmaktadır.

Heeltex Topuk Dikeni ÇorabıYapısı: Çorap olarak polyster ile likra içermesi nedeniyle çok rahattır, ayağı sıkmamakta ve ayak kısmında bulunan ekstra destekleyicisi sayesinde ayakkabı içinde kayma yapmamaktadır. Taban kısmında pamuk takviyesi vardır, bu terin emilmesini sağlar ve rahatlığı arttırır. Topuk ve burun destekli olması nedeniyle dayanıklı bir yapıya sahiptir. Heeltex topuk dikeni çorabı, sağ ve sol ayağa giymek üzere çift olarak satılmakta, bundan ayrı olarak %100 memnuniyet garantisi içerip, memnun kalınmadığı takdirde para iadesi yapmaktadır. Ayrıca Heeltex firması topuk dikenine özel olarak geliştirilmiş patentli ve sağlıklı ürünleri ile kişilerin günlük hayatını kolaylaştıracak kesin çözüm hizmetleri sunuyor.

Heeltex Topuk Dikeni ÇorabıÖzellikleri: Heeltex, özel olarak geliştirilen tabanlığı ile darbe emici çorap özelliğine sahiptir. Medikal ile tekstili birleştirerek ayağa sağlığı ve rahatlığı getirmiştir. Heeltex topuk dikeni çorabı Dünya'da bir ilk defa yeni teknolojisi ile mükemmel bir rahatlık sağlayan bu çorabın öncüsü olmuştur. Darbe emen bu çorap, atılan her adımda topuk ve ayaklara binen basıncı eşit bir şekilde dağıtmayı sağlar. Uzun bir süre ayakta durmayı gerektiren işlerde ve sert zeminlerde yürümekten dolayı meydana gelen şikâyetleri önler. Heeltex topuk dikeni çorabı günümüzde topukta ve ayakta oluşan ağrıları tedavi etmek amacıyla kullanılan ve en yaygın bir yöntem olan silikon tabanlığı başarı ile bir tekstil ürünü haline getirip, bu ürünü daha etkili kılmıştır. Böylece, çok yönlü bir ürün şeklinde tempolu bir hayatın ihtiyaçlarını karşılayacak yeni nesil bir çorabı geliştirmiştir. Heeltex'in topuk dikeni çorabının, spor, hac-umre, anne adayı ve kösele olarak özel geliştirdiği ürettiği seçenekleri bulunmaktadır.

Heeltex Topuk Dikeni Çorabı Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Ahmet Maranki Topuk Dikeni

Ahmet Maranki Topuk Dikeni

Haber Bülteni

Güncel

Dr Feridun Kunak Topuk Dikeni Tedavisi

Dr Feridun Kunak Topuk Dikeni Tedavisi

Güncel

Topuk Dikeni Bitkisel Tedavi

Topuk Dikeni Bitkisel Tedavi

Güncel

Topuk Dikeni Doğal Tedavi

Topuk Dikeni Doğal Tedavi

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6